Dlaczego warto wywoływać zdjęcia? 0
Dlaczego warto wywoływać zdjęcia?

Spotkanie ze znajomymi, wyjazd wakacyjny, rodzinna uroczystość – okazji do robienia zdjęć jest wiele. Rozwój technologii sprawił, że nie musisz mieć przy sobie aparatu fotograficznego, aby uwiecznić wspomnienia w kadrze. Wystarczy, że sięgniesz po telefon komórkowy – pstryk i gotowe! Poznaj 4 powody, dla których warto wywoływać zdjęcia i przekonaj się, że w papierowych odbitkach kryje się magia, której próżno szukać, przeglądając pliki cyfrowe.

Wspomnienia na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszych czasach większość zdjęć przechowujemy na dysku komputera lub w chmurze. Pliki cyfrowe zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż setki wywołanych odbitek. Nie jest to jednak rozwiązanie doskonałe – wystarczy, że przytrafi się awaria dysku lub stracisz dostęp do chmury, a stracisz wszystkie wspomnienia uwiecznione w kadrach.

Wywołane zdjęcia, przechowywane w tradycyjnym albumie lub drewnianej szkatułce, masz na wyciągnięcie ręki. Co więcej, papierową odbitkę możesz włożyć do książki, którą aktualnie czytasz, lub do portfela – dzięki temu osoba bliska Twojemu sercu zawsze będzie przy Tobie.

Wspólne przeglądanie zdjęć zbliża!

Od czasu do czasu każdy z nas pragnie wrócić do chwil z przeszłości. Zastanów się, kiedy ostatni raz przeglądałeś zdjęcia na komputerze? Prawdopodobnie przy okazji poprzednich porządków na dysku albo gdy na folder ze zdjęciami z wakacji natrafiłeś przez przypadek, szukając zagubionego dokumentu w chmurze.

Pamiętaj, że wspólne przeglądanie zdjęć zbliża, a papierowe odbitki wywołują o wiele silniejsze emocje niż cyfrowe pliki wyświetlane na ekranie komputera lub na tablecie.  Masz wolny wieczór? Usiądź z bliską Ci osobą i otwórz album ze zdjęciami. To okazja, aby powspominać wspólnie spędzone wakacje albo powrócić choć na chwilę do czasów dzieciństwa.

Wywołane zdjęcia to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Papierowe zdjęcia to świetny pomysł na prezent. Możesz wywołać pojedyncze zdjęcie i oprawić je w ozdobną ramkę albo stworzyć kolaż z wielu fotografii. Taki podarunek możesz wręczyć np. rodzicom jako pamiątkę w dniu swojego ślubu. Z papierowej odbitki, na której zostały uwiecznione wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, ucieszy się także Twoja przyjaciółka, która wkrótce będzie obchodzić urodziny!

Zdjęcia w ramkach – sposób na dekorację mieszkania

Jest jeszcze jeden istotny powód, dla którego warto wywoływać zdjęcia. Papierowe odbitki to świetny sposób na udekorowanie mieszkania. Bieszczadzkie panoramy rozciągające się ze szczytów połonin, nadmorski zachód słońca, zdjęcie przedstawiające widok na ośnieżone drzewa w Twoim ulubionym lesie, to zaledwie kilka pomysłów na wspomnienia, które możesz umieścić w ramkach i zawiesić np. w salonie.

Jak przechowywać wywołane zdjęcia?

Poznaj nasze inspiracje na przechowywanie zdjęć, dzięki którym papierowe odbitki będą w doskonałym stanie nawet po wielu latach od wywołania.

Albumy na zdjęcia

Tradycyjne albumy na zdjęcia wracają do łask. Ustawione na półce w salonie stanowią dodatkową ozdobę pomieszczenia. Z łatwością po nie sięgniesz za każdym razem, gdy najdzie Cię ochota, aby na chwilę powrócić wspomnieniami do najpiękniejszych chwil z przeszłości. Sprawdź naszą ofertę na albumy na zdjęcia – drewniane oraz w oprawie płóciennej.

Drewniane pudełka na zdjęcia

Jeśli szukasz sposobu na przechowywanie większej liczby zdjęć, to poznaj drewniane pudełka, w których możesz schować nawet 250 papierowych odbitek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które wolą przeglądać zdjęcia pojedynczo i nie przepadają za tradycyjnymi albumami.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl