O nas

O nas

Co może się zdarzyć, gdy w jednym miejscu spotka się troje młodych, kreatywnych ludzi? W naszym przypadku efektem była pracownia Allubra!

To miejsce, w którym wiemy, jak ważne są Twoje wspomnienia. Dlatego też codziennie zastanawiamy się nad tym, co zrobić, abyś mógł jeszcze lepiej o nie zadbać i bezpiecznie przechowywać (nie tylko w swojej pamięci). Z naszych przemyśleń i – czasem bardzo burzliwych! – dyskusji powstają pomysły na ramki i albumy na zdjęcia. Tworzone z pasją, nowoczesne, ale… z nutką retro. Naszym zdaniem dokładnie takie, jakie najbardziej będą pasowały do wspomnień!

Kiedy analizujemy nowe pomysły, stawiamy przede wszystkim na jakość, trwałość oraz ponadczasowość. Wierzymy, że dzięki temu drewniany album na zdjęcia sprawdzi się zarówno jako prezent dla rodziców lub dziadków, jak i sposób na przechowywanie wspomnień z najpiękniejszego dnia przez Parę Młodą.

Skąd czerpiemy inspiracje? Aldona poszukuje ich w internecie, a potem filtruje to, co zobaczyła przez swój nieszablonowy zmysł estetyczny. Szymek pierwszy dużo czyta i ogląda, korzystając przy tym z doświadczenia w pracy jako fotograf. Szymek drugi… w zasadzie nie potrzebuje inspiracji, bo to człowiek, który pomysłami sypie jak z rękawa!

A co robimy, kiedy nie tworzymy? Każde z nas realizuje się również w innych branżach. Gdy tylko to możliwe, po pracy wspólnie uciekamy w Beskidy.

Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie i przekonaj się, jak możemy zmienić naszą pasję w Twoje piękne wspomnienia!

 

FROM BESKIDY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl