Dodatki, które sprawdzą się podczas Twojego wesela! 0
Dodatki, które sprawdzą się podczas Twojego wesela!

Dodatki, które sprawdzą się podczas Twojego wesela!

Menu ustalone, suknia zamówiona, a najlepsza w mieście kapela już szykuje się do występu! Pora więc na wybór detali, które sprawią, że Twoje wesele stanie się wyjątkowe. A po nim zarówno Wy, Młodzi, jak i Wasi rodzice zyskacie szczególne pamiątki!

 

Księga Gości – dobra zabawa i piękne wspomnienia

Większość Par Młodych stara się sprawić, aby to ich przyjęcie weselne szczególnie zapadło gościom w pamięć. Prześcigają się więc w poszukiwaniu dodatkowych atrakcji – lodowych rzeźb, występów tanecznych albo stołów pełnych swojskich wyrobów. Czy to działa? Zdania są podzielone…

 

Jeśli i Ty poszukujesz jakiegoś dodatkowego elementu, który wyróżni Twoje przyjęcie, być może zechcesz postawić na coś innego – prostszego, ale jednocześnie stanowiącego dla gości świetną zabawę! Przygotuj stolik z księgą gości.

 

Obok trwałej księgi ze sklejki umieść kolorowe markery, naklejki, ozdoby i jednorazowy aparat polaroid. A potem zaproś gości do pozostawienia na kartach księgi kilku słów albo rysunku! Podczas tworzenia dzieł na pewno będą się oni świetnie bawić. A po weselu, kiedy zasiądziecie do przeglądania wpisów, zaskoczy Was, ile emocji wywołują te krótkie notki: od śmiechu po łzy wzruszenia!

 

Prezent dla rodziców Pary Młodej

Kiedy wszystko wydaje się już dopięte na ostatni guzik, przed Parą Młodą staje jeszcze jeden ważny temat. Wybór prezentu dla rodziców! Na pewno zależy Wam, aby było to coś wyjątkowego: pięknego i jednocześnie ponadczasowego, stanowiącego pamiątkę na lata. W tej roli świetnie sprawdzi się tradycyjny album na zdjęcia albo ramka z Waszą fotką!

 

Jeśli wybierzecie tradycyjny album, poświęćcie nieco czasu i wypełnijcie go zdjęciami! Niech dla rodziców taki upominek stanie się wyjątkową historią dorastania ich dzieci. Przeprowadźcie ich od chwili, gdy przywieźli ze szpitala malutki tobołek, przez czas, w którym byliście rezolutnymi kilkulatkami i zbuntowanymi nastolatkami, aż do dziś. Rodzice nie powstrzymają łez wzruszenia, a wklejany album na zdjęcia będzie dla nich cudowną pamiątką!

 

Jeśli wolicie, możecie też podarować im Wasze wspólne zdjęcie. Umieszczone w drewnianej ramce na pewno wkomponuje się w styl, w jakim rodzice urządzili salon – i tam zapewne znajdziecie Wasz upominek po uroczystości.

 

Dzień ślubu to dla wielu par najważniejszy moment w ich wspólnym życiu. Warto więc zadbać, aby pozostało po nim jak najwięcej pięknych wspomnień – i to nie tylko tych, które znajdą się w Waszej pamięci. Tradycyjne albumy na zdjęcia wklejane oraz wyjątkowa, stworzona przez Waszych przyjaciół i rodzinę Księga Gości weselnych sprostają temu zadaniu. Dzięki nim nawet po wielu latach wspomnienia ożyją na nowo!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl