Jeden prezent na wiele okazji 0
Jeden prezent na wiele okazji

Jeden prezent na wiele okazji!
Co podarować jako dodatek do znajdującego się w kopercie prezentu z okazji ślubu, komunii, świąt albo chrztu? Co wybrać jako upominek z okazji Dnia Mamy i Babci albo podarować rodzicom na 50. rocznicę ich związku? Znamy odpowiedź na każde z tych pytań!

Album na zdjęcia dla nowożeńców i tych, którzy dopiero przyszli na świat

Wiemy, że obecnie w czasie ważnych uroczystości wszyscy wykonują setki zdjęć, które potem przechowują na komputerowym dysku. Bądźmy jednak szczerzy… Ile razy zdarza Ci się sięgać do zapisanych folderów? A nawet jeśli – czy nie jest tak, że po rzuceniu okiem na kilkanaście bardzo podobnych do siebie fotek przestajesz mieć ochotę na wspomnienia? I zamiast wzruszenia odczuwasz tylko irytację?

Dlatego też tradycyjny album na zdjęcia z płócienną albo drewnianą okładką, stał się tak unikalnym i wyjątkowym prezentem. Zachwyci zarówno Parę Młodą, jak i rodziców, którzy dopiero co powitali na świecie swojego maluszka!

Taki prezent sprawi, że obdarowane osoby jeszcze raz sięgną do najpiękniejszych wspomnień. Starannie wybiorą zdjęcia, z którymi wiąże się najwięcej emocji. A potem, przy lampce wina albo kubku ciepłej kawy, zasiądą do wklejania ich na karty albumu.

Tak powstanie historia jedyna w swoim rodzaju. Historia, do której chce się wracać niemal codziennie! W takich chwilach, trzymając wyklejany album na zdjęcia w rękach, bliscy z radością wspominać będą zarówno cudowne momenty, jak i Ciebie – osobę, która podarowała im niezwykły prezent.

 

Rocznica, czyli czas wzruszenia i wspomnień


Album na zdjęcia wyklejany sprawdzi się też jako prezent z okazji rocznicy. Mogą to być okrągłe urodziny Twojego rodzica, złote gody czy diamentowa rocznica ślubu dziadków. Podarowanie tradycyjnego albumu na zdjęcia z takiej okazji będzie pretekstem do wielu wspomnień! Obdarowani najbliżsi, po uroczystości, jeszcze raz przejrzą pamiątki z minionych lat, a potem znajdą dla nich miejsce w nowym albumie. Kto wie, może kiedyś go odziedziczysz?

Jeśli chcesz, wykorzystaj także album na zdjęcia w nieco inny sposób. Wybierz zdjęcia Waszej rodziny i samodzielnie wklej je do albumu! Uzupełnij kompozycję pamiątkami, ważnymi dla Was cytatami, naklejkami albo własnoręcznymi rysunkami. Taki prezent na pewno zachwyci jubilatów i stanie się dla nich najważniejszą pamiątką rocznicowej imprezy.

Album na zdjęcia, zwłaszcza ten tradycyjny, do którego samodzielnie wybierzesz i wkleisz zdjęcia, to świetny pomysł na prezent. Sprawdzi się w zasadzie na każdą okazję! Dlaczego? Bo każda z nich to czas budowania kolejnych wspomnień – a przecież one wszystkie zasługują na wyjątkowe miejsce!

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl